Dwojenie przy wszystkich kierunkach

Witam. Proszę o interpretację wyniku badania.Od około pół roku obraz się dwoi i jest ,,ruchomy". OPIS: Dwojenie przy wszystkich kierunkach. OP i OL- zgrubienie spojówki gałkowej od nosa ( jak po zabiegu operacji zeza)- Nie miałam nigdy operacji. Dno obu oczu: tarcza n II blado-różowa o granicach wyraźnych, zagłębiona na 0.3 dd. Naczynia bez zmian, Plamka bz. Pole widzenia OP: ograniczone od nosa o 20 stopni, od dołu nosa o 10 stopni zaznaczona plamka ślepa; OL- ograniczone od obwodu o 10 stopni.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wynik badania nie ustala przyczyny dwojenia. Wskazany jest kontakt z lekarzem kierującym na badanie / okulistą, w dalszej kolejności konieczna może się okazać konsultacja neurologiczna.