Dyskomfort i bóle kręgosłupa a wynik RTG

Dzień dobry Mam 28 lat i od okolo 12 lat mam problemy z bolem kręgosłupa. W czerwcu poprzedniego roku zaczęły mi się problemy z chodzeniem, po 2 miesiącach praktycznie nie mogłem chodzić. Kulałem na obydwie nogi i czułem też silny dyskonfort kreg ledzw Wtedy pomogły mi masaże, zrobione mam świeże badanie rtg na którym pisze "Lordoza lędźwiowa zachowana. Sakralizacja kręgu l5 Przestrzenie miedzykregowe niezwezone. Obrysy trzonow kręgów odcLS kregoslupa zaostrzone. Co mi jest bo dyskonfort powrac

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.