Dyskomfort w obu uszach

Witam, w grudniu mijają 2 lata od kiedy u mojej narzeczonej pojawił się dyskomfort w obu uszach. Ma ona poczucie, jakby całe uszy miała "zawalone". Odbija się to również na samym słuchu. Przy żuciu odczuwa "pstrykanie". Chodziła do laryngologów, którzy wypisali leki, które nie podziałały. Próbowała również medycyny niekonwencjonalnej (stwierdzono stan zapalny). Codziennie żyje z bólem. Prowadzi aktywny tryb życia, odżywia się produktami rolnictwa ekologicznego oraz owocami. Nie wiemy co robić.

Twoja narzeczona prawdopodobnie ma problemy z dysfunkcją stawów skroniowo żuchwowych w przebiegu wrodzonej lub nabytej wady zgryzu. To nie uszy, nie chodźcie już do laryngologów bez wiedzy. Zróbcie cyfrowe, zdjęcia przeglądowe i czynnościowe stawów skroniowo żuchwowych i idźcie do dobrego ortodonty.