Dziwny pieprzyk na piersi a karmienie

Witam,
dawno temu zauważyłam dziwną narośl na piersi, która wygląda jak wypukły pieprzyk. Dużo czytałam na ten temat i wszystko wskazuje na to ze jest to rodzaj włókniaka. Ponieważ jestem teraz w ciąży (7tydz.) martwię się czy nie zaszkodzi to mojemu dziecku? Czy po urodzeniu dziecka będę mogła karmić go piersią?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Taka zmiana nie będzie stanowić przeciwwskazania do karmienia piersią. Dobrze by było, gdyby obejrzał ją jednak lekarz ginekolog czy dermatolog.

Pozdrawiam serdecznie!