Dźwięki wydobywające się z brzucha w 30. tygodniu ciąży

Witam. od kilku dni z mojego brzucha wydobywają się pojedyncze dzwieki. zdarzają sie pare razy w ciagu dnia. Przypominają charakterystyczny *pyk* - jakby strzał, strzelająca kostka czy obicie paznokcia o paznokiec - trudno określić. Jestem prawie w 30 tyg.ciąży - to pierwsza ciąża. Czy jest to coś niepokojącego?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli coś panią niepokoi proponuje udac sie do lekarz ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś wiecj powiedzieć.