Ectropia cervicalis, cervicistis chronica

proszę o przetłumaczenie wyniku badań Ectropia cervicalis. cervicistis chronica. fragmenta epithelii plani paraepidermoidalis. fragmenta endometrii dyshormonotici, praecipue in stadio secretionis, partim cum signis atrophiae, endometritis chrinica dispersa,fragmentum parvum epithelii plani paraepidermoidalis. Będę bardzo wdzięczna bo się bardzo denerwuje, Mariola

Typowy obraz zmian mogacych wystepować w tym wieku, o szczegóły prosze zgłosic się do ginekologa, sam wynik nie niepokoi, ale decyduje tez całośc badania