Efekty uboczne po zażyciu tabletki Tramal

Witam w pracy kolega dał mi tabletke Tramalu oznaczoną T1 nie wiem ile to było mg, ale czuje teraz się taki jakiś oszołomiony i nie mogę zasnąć wziąłem go o godzinie 10, nigdy wcześniej tego nie brałem, czytałem, że jest on uzależniającym lekiem, czy mogłem się uzależnić po jednej tabletce? Dodam, że wziąłem w piątek rano 1 tabletkę relanium o godzinie 8 a on ma około 100 godzin czas półtrwania relanium wziąłem też tylko raz bo szedłem do nowej pracy i byłem zdenerwowany.

Proszę Prana proponuje jak najszybciej aby Pan zgłosił się do lekarza psychiatry bądź do lekarza psychologa. Proszę samodzielnie nie decydować o łykaniu leków przeciwbólowych i uspokajających. Z reguły to są leki uzależniające, więc trzeba się konsultować z osoba która jest wykształcona i zna się na odpowiednim dozowaniu tych leków.