Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Efekty uboczne po zażyciu tabletki Tramal

Witam w pracy kolega dał mi tabletke Tramalu oznaczoną T1 nie wiem ile to było mg, ale czuje teraz się taki jakiś oszołomiony i nie mogę zasnąć wziąłem go o godzinie 10, nigdy wcześniej tego nie brałem, czytałem, że jest on uzależniającym lekiem, czy mogłem się uzależnić po jednej tabletce? Dodam, że wziąłem w piątek rano 1 tabletkę relanium o godzinie 8 a on ma około 100 godzin czas półtrwania relanium wziąłem też tylko raz bo szedłem do nowej pracy i byłem zdenerwowany.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 4 tygodnie temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Proszę Prana proponuje jak najszybciej aby Pan zgłosił się do lekarza psychiatry bądź do lekarza psychologa. Proszę samodzielnie nie decydować o łykaniu leków przeciwbólowych i uspokajających. Z reguły to są leki uzależniające, więc trzeba się konsultować z osoba która jest wykształcona i zna się na odpowiednim dozowaniu tych leków.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy