Fioletowe bąble w okolicach odbytu

witam.. 3 dni temu zauważyłem w okolicach odbytu fioletowe bąbelki... mógł bym załączyć zdjęcie tylko tutaj nie ma takiej możliwości. proszę mi powiedzieć czy to jest coś poważnego i groźnego. co mam z tym zrbić ? dodam że jestem osobą homoseksualną mam 19 lat i od 2 tygodni mniej-więcej co 3 dzień uprawiałem sex analny czy to może być tym spowodowane? czy to jest jakaś choroba którą mogłem złapać od niego? chociaż o żadnej jego chorobie nie wiem... proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście bez obejrzenia zmian trudno wnioskować czym są zgłaszane zmiany. Być może jednak jest to oznaka chorobo hemoroidalnej. Tak czy inaczej warto zgłosić się do proktologa.