Fizjologiczna lordoza szyjna zniesiona, dyskretna prawostronna skolioza

Witam! Prosiłabym o interpretację wyniku MR kręgosłupa szyjnego w skrócie : fizjologiczna lordoza szyjna zniesiona, dyskretna prawostronna skolioza, osteofity na krawędziach trzonów kręgów.Na poziomie C3/C4 centralna protruzja tarczy międzykręgowej z kompresją przestrzeni płynowej.Na poziomach C4/C5, C5/C6 i C6/C7 centralna protruzja tarczy międzykregowej z uciskiem worka oponowego.Na poziomie Th3/Th4 centralna protruzja t. międzykregowj z uciskiem przestrzeni buforowej worka oponowego itd.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej analizy wykonanego Mri, proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.