Fragmenty szkliwiejącego podścieliska, histiocyty i limfocyty

Witam.Prosze o interpretację wyników biopsja BACC. W rozmazie małe brodawki,gniazda oraz grupy rozrosnietych komórek nablonkowych, fragmenty szkliwiejacego podscieliska, histiocyty, limfocyty. Obraz cytologiczny przemawia za brodawkowym rozrostem komórek gruczolowych piersi. Proponuje usunięcie zmiany. Moje pytanie: czy to rak?

Witam , opis badania nie wskazuje na podejrzenie raka , ale ostateczne rozpoznanie poznamy po zbadaniu wyciętej w całości zmiany! z.żurawski