Ganglion na dłoni a terapia elektrostymulatorem

Mam zDiagnozowany nieduży ganglionie na dłoni Zastanawiam sie czy terapia elektrostymulatrem tens lub ems moze byc pomocna Używać prądów tens aby uśmierzyć ból? Jezeli tak to jak długo, ile Hz i jakie natężenie

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć , gdyż nie znam wielkości ani dokładnej lokalizacji zmiany! Proszę udać się do chirurga lub ortopedy - leczenie przez internet nie istnieje! zż