Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gastritis chronica, et activa, erosiva w wyniku badania histopatologicznego

Witam dostałam dzisiaj wynik z histopatologicznego...ale nic z tego nie rozumie..a wynik jest taki Gastritis chronica +et activa + erosiva,w blaszce właściwej grudki chłonne,barwienie w kierunku H,pylori wynik pozytywny..... prosze o pomoc:)
KOBIETA ponad rok temu

Leki nowej generacji na raka nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Dowiedz się o lekach na raka nerki.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, rozpoznano przewlekłe zapalenie błony śluzowej żoładka oraz potwierdzono obecność bakterii H.pylori - najprawdopodobniej będącą przyczyną zapalenia. Z wynikiem badania należy zwrócić się do lekarza kierującego, który wdroży leczenie. Rozpoznane schorzenie z dużym prawdopodobieństwem uda się wyleczyć farmakologicznie - tabletkami.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Witam , konieczne leczenie specjalistyczne , gastrologiczne! Tłumaczenie: zapalenie przewlekłe+czynne+nadżerkowe błony śluzowej żołądka , pozdrawiam , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy