Gdzie można wykonać cementowanie kręgów?

Moja mama ma zaawansowaną osteoporozę i dowiedziała się, że gdzieś w Bydgoszczy jest lekarz, który takie badania wykonuje na kasę chorych. Bardzo bym prosiła o jakieś informacje na ten temat. Już ma złamane kilka kręgów i strasznie cierpi, ma wizytę u lekarza na leczenie bólu. Proszę o kontakt.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie potrafię podać Pani takich informacji. Proszę udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o udzielenie porady, gdzie może udać się mama. W Poradni powinien być również dostępny spis wszystkich jednostek, które mają podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń medycznych. Także w naszym portalu dostępna jest baza lekarzy.

Pozdrawiam.