Gorączka z biegunką, wymiotami i osłabieniem

5 dni temu dostalem goraczki ktorej towarzyszyly wymioty biegunka i silne oslabienie, po zazyciu stoperanu i leku lacteol fort na drugi dzien objawy ustaly ale ale zaczely sie problemy z wzdetym brzuchem postanowilem kontynuowac zazywanie wyzej wymienionych lekow dzis juz czuje sie dobrze tylko mam wzdety brzuch, ile moze to jeszce potrwac? Nigdy wczesniej nie mialem takich problemow

Lek. Katarzyna Szymczak

W ciągu kilku dni objawy powinny ustąpić, proszę uważać na dietę, warzywa, szczególnie kapusta, brukselka, ale także duża ilość białka oraz mleka, napoje gazowane mogą nasilać wzdęcie. Może też Pan spróbować preparatów zmniejszających wzdęcie, dostępnych w aptece bez recepty.
Pozdrawiam