Gorączkowanie u 15-miesięcznego dziecka

Pilne! Nasz 15 miesieczny synek od kilku tygodni goraczkuje, goraczka pojawia sie na kilka dni pozniej przez kilka dni znika i znow pojawia, pediatrzy raz zdiagnozowali grype, pozniej zabkowanie teraz do goraczki pojawily sie zmiany skorne, zaczelo sie w miejscu po szczepieniu (noworodek) przeszlo na cale cialo. Badania ogolne w normie, morfologia, rozmas, ob, jeden pediatra zdiagnozowal chorobe jako podejrzenie odry inny zas powiedzial ze ma duze watpliwosci co do tej choroby, co robic? Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.