Guz po upadku i problemy z koncentracją

Witam ;) Około 10 lat miałem niegroźny wypadek rowerowy, a mianowicie uderzyłem głowa w chodnik.Rana fajnie sie goiła, głowa mnie nie bolała wiec nie udałem sie z tym do poradni chirurgicznej.Został wtedy tylko mały ślad na mojej głowie.Teraz mam 19 lat i ostatnio myjąc głowę dostrzegłem ze mój guz po wypadku powiększył sie o około 1cm. Głowa w ogóle mnie nie boli tylko ostatnimi czasy mam problem z koncentracja.I chciałem spytać czy może to być coś groźnego i czy mam się z ty udać do lekarza ?

Witam! Bardzo mało prawdopodobne jest że problemy z koncentracją w ostatnim czasie wynikają z przebytego w dzieciństwie urazu. Jednak jeśli dolegliwości będą się nasilać proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.