Guz w 5 segmencie wątroby

Mam guza w 5 segmencie wątroby,guza na woreczku żółciowym ,helicobacter pyroli, jestem w trakcie diagnostyki onkologicznej, ob 124,crp 80 .cea 88,94 i moje pytanie co leczyć najpierw dodam, że chirurdzy nie chcą mnie operować?Leczenie antybiotykami nie poskutkowało, jakie mogą być inne opcje leczenia zakładając ,że jest to stan zapalny

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

określenie guz jest trochę zbyt mało precyzyjne, aby na tej podstawie doradzać postępowanie. Jeśli istnieją przesłanki, że opisywana zmiana to jest zmiana złośliwa pęcherzyka żółciowego z przerzutem do wątroby, wówczas rzeczywiście podejście chirurgów może być jak najbardziej uzasadnione, gdyż leczenie operacyjne może nie być najskuteczniejszym wyborem postępowania.
Zakończenie diagnostyki w kierunku onkologicznym myślę, że pomoże podjąć decyzje odnośnie dalszego postępowania. Jeśli ma Pani wątpliwości to zawsze można z kompletem wyników badań udać się na konsultację chirurgiczną.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko