Guzek na plecach u 27-latki

Witam mam27 lat gdy urodziłam córkę w 2004r zauważyłam że mam na plecach ,a raczej na kręgosłupie guzek ,był on mały i ledwo wyczuwalny ,myślałam że sam zniknie że to jakiś objaw poporodowy nigdy nie poszłam z tym do lekarza ponieważ bardzo się bałam ale guzek nie zniknoł lecz się do tego czasu powiękrzył jest on teraz bardzo widoczny ,miękawy ale nigdy nie boli bardzo się boje co to może być .Dodam jeszcze że mam nieraz coś takiego jakbym na chwilke traciła władność w nodze .z góry dziękuję .

Proponuje nie bać się i iść do lekarza do Pani przychodni ( generalnie choroba której lekarz nie zdiagnozował jest dalej tą samą chorobą, a nie ma możliwości jej leczenia i diagnostyki ). Czym jest ten guzek -> możliwości jest wiele ( od torbieli, po nowotwór ) choć współistnienie objawów neurologicznych jest niepokojące.