Guzek w odbytnicy u 31-latka

wyczułem u siebie drobny guzek w odbytnicy mam 31 lat, czy to może być rak w tak młodym wieku? czy powinienem iść do lekarza? jeśli tak to do jakiego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, bez badania i oceny klinicznej nie można odpowiedzieć na Pańskie pytanie. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza, który Pana zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu terapeutycznym.

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowny Panie, proszę początkowo udać się do lekarza rodzinnego, który po ocenie klinicznej zdecyduje, czy będzie Pana prowadził, czy pokieruje Pana do gastroenterologa/chirurga. Pozdrawiam.