Guzek w okolicy szwu po cesarskim cięciu

Witam. Od pewnego czasu wyczuwam guzek w okolicach szwu po cc. Mam wrażenie,że położenie jest różne. Od kilku dni odczuwam mdłości , , wzmożony rwanie, nie mogę nawet zapiąć spodni gdyż wszystko mnie ''razi ''i wzmaga mdłości Czasem przy chodzeniu czuję jakby rozrywano mi szef. To była moja druga cc 8m-cy temu i blizna jest dłuższa . Czy to jest przepuklina ? Mieszkam w Anglii i lekarz zlekceważył mnie już jakieś 2 m-ce temu.Brzuch mam powiększony, od niedawna leczę się na niedoczynność

Znam trochę angielską służbę zdrowia i jej podejście do pacjenta! Proszę nadal "naciskać" na lekarza operującego o pomoc , albo powrót do polskich osrodków!!! zż