Guzek w prawym płacie wątroby a podejrzenie nadczynności tarczycy

Witam,chciałam się poradzić,podejżenie nadczynności tarczycy,przepisano mi leki thyrozil i thyrosan-po tym pierwszym dostałam bąbli odstawiłam,po druim mam nudności,boli mnie brzuch i głowa,zdętwiała mi szyja i tył głowy a na środku szyji czułam jak mnie dusi,odstawiłam bez konsultacji z lekarzem,zrobiłam USG wynik-w prawym płacie wątroby hypoechogeniczny guzek ,0,58x0,26 cm z przepływemnaczyniowym na obwodzie i wewnątrz guzka,w dolnej częscipłata drui guzek ze zwapnieniemo wym.1,3x0,27 cm rada.

Szanowna Pani, nadczynność tarczycy to poważne schorzenie, które nieleczone nie tylko wykańcza organizm, ale może także stanowić zagrożenie życia. Odstawianie samemu leków jest wysoce nierozsądne. Proszę uwierzyć, że się Pani nie zna na leczeniu tej poważnej choroby i porady internetowe nie pomogą. Proszę skupić się na współpracy ze swoim lekarzem prowadzącym.