Guzek z wydzieliną widoczny poniżej podbrzusza

Witam, dwa dni temu poniżej podbrzusza po prawej stronie na macicy pojawiła mi się dziwna gula, przypominająca pryszcz, jest czerwona, dziś wypłynęła z niej dziwna żółta wydzielina. Czuję dyskomfort, boli mnie to miejsce. Do ginekologa mam termin dopiero za tydzień. Czy ktoś udzieliłby mi wcześniej jakiejś rady? Może jakiś krem chociaż mogłabym zastosować do tej pory? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi bez przeprowadzenia badania stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości i jakie leczenie będzie najwłaściwsze (o ile konieczne). Sugeruję kontakt z ginekologiem.