Hemoroidy zewnętrzne po porodzie

Witam urodzilam cureczke po 2 tygodniach wyszly mi hemorojdy zewnetrzne dodan ze poc1cdziecku tez mialam leczylam I nieznikly czy moge je jakos zaleczyc bo dokucza mi bol przy wyproznianiu ?jakies mScie albo c8s

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga. Doraźnie proponuje zastosowanie maści proktohemolan.