Heterogenny twór obok prawego jajnika

Witam, na usg przezpochwowe wyszło mi ,ze tuż obok praego jajanika(jajnik bez zmian) znajduje się w styczności z jajnikiem heterogenny twór o wymiarach 44x31x46 mm. Co to może byc i jakie będą wykonane badab=nie żeby to stwierdzic? Proszę odpowiedź gdyz musze czekać az moja ginekolog wróci ze zwolnienia a to bardzo meczy,dziękuje Edyta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno ocenić czym może być wspomniana zmiana. Oczywiście wymaga to potwierdzenia w dokładniejszym badaniu obrazowym np TK. Jeżeli sprawia to Pani jakiekolwiek dolegliwości nie warto czekać na panią Doktor, proponuję zgłosić się na SOR szpitala.