Hyperplasia adenomyomatosa prostate PIN

Mój mąż lat 58 wynik PSA z dnia 03-12-2013 miał 23,92,jest po drugiej biopsji. Druga biopsja : okolica gruczoł krokowy[T-77100] I,II,III,IV,V,VI- Hyperplasia adenomyomatosa prostate PIN (małego stopnia) III-Kilka atypowych cewek gruczołowychbudzących podejrzenie :adenocarcinoma prostate-nie zostały ujawnione w badaniu immuchistologicznym z HMW-CK.A pierwsza biopsja I,II Hyperplasia adenomyomtosa prostate.Prostatis chronica PIN małego stopniaCOznacza te wyniki.Prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie przedstawiony wyników można zasugerować iż lekarze podejrzewają gruczolakoraka prostaty wywodzącego się z patologicznego rozrostu stercza.