Hypodensyjna zmiana w nerce w TK
Witam,co oznacza wynik TK ...hypodensyjna zmiana w nerce sr.12mm,srednia gestosc 15j.H, nie ulega efektywnemu wzmocnieniu kontrastowemu, miedniczka nerkowa czesciowo w ulozeniu poza nerkowym... POZDRAWIAM

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Proponuję skonsultować wynik badania z urologiem, który oceni konieczność leczenia.
Pozdrawiam