Ile dni powinien mieć standardowy cykl miesiączkowy?

Witam. 26 pazdziernika odbylam stosunek bez zabezpieczenia bez wytrysku.7 padziernika pojawil mi sierozciagliwy sluz. , ktory trwal do 12 paziernika . 13, 14 i 15. pazdziernika pojawil mi sie bialy gesty sluz, ktorego jest bardzo malo. owulacje mialam 12 pazdziernika, poniewaz wtedy mialam ostatni dzien rozciagliwy sluz jak bialko jaja i czulam bol owulacyjny. czy jest ryzyko ze zaszlam w ciaze ?? czy mozna miec cykl 28 dniowy tamten a ten 31-32 dniowy? dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Cykle miesięczne nie muszą być idealnie regularne. Kilkudniowe wahania nie są powodem do niepokoju. Jeśli ma Pani regularne cykle miesięczne ryzyko zajścia w ciążę jest w tym przypadku minimalne, nie można go jednak wykluczyć. Obliczanie dni płodnych na podstawie samej obserwacji śluzu jest jednak metodą zawodną i nie polecam jej stosowania w przyszłości.