Ile kcal spalamy, biegając?

Dzien dobry. mam 21 lat, 158 cm, waze ok. 42.5/43kg. Ile kcal moglam spalic, biegajac ok. 40 min wokoło boiska. Dodam, ze nie wiem, z jaka preskoscia bieglam i nie wiem jak moge to spawdzic.

Witam!

Potrzeba więcej danych, aby oszacować przybliżoną ilość "spalonych kalorii" (np. informacji dotyczących przebiegniętego dystansu, prędkości biegania).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska