Infekcje dróg oddechowych a zielona wydzielina

witam mam 27 lat i od ponad pół roku borykam się z ciągłymi infekcjami górnych drog oddechowych ciagle mam wrazenie pełności płuc i ból w klatce wykrztuszam zieloną flegmę. Ciagle jestem zmęczony i osłabiony w znaczny sposób

Witam Pana,

Podawane przez Pana objawy sugerują obecność przewlekłego stanu zapalnego o etiologii bakteryjnej. Warto wykonać rtg płuc i posiew plwociny celem ustalenia rozpoznania i doboru odpowiedniego dla Pana i skutecznego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz