Intensywny zapach potu pod pachami, w okolicach krocza i na stopach

Witam, Od pewnego czasu (kilka lat) mam problem z bardzo intensywnym zapachem potu. Pojawia się on bardzo szybko po kąpieli, i występuje w 3 miejscach: pod pachami, w okolicach krocza, i na stopach. Zapach jest hm... nie do zniesienia. Do jakiego lekarza powinienem się udać, i jak przedstawić mój problem?

Piotr Pilarski

To może być cecha Pana ciała a nie choroba. Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.

Pozdrawiam.