Interpretacja badania RTG kręgosłupa lędźwiowego u 54-letniej kobiety

Dzień dobry .Proszę o interpelacje badania rtg kregoslupa ledzwiowy krzyżowe. Krag przejsciowy w odcinku piersiowa ledzwiowym.Poglebienie fizjologicznej lordoza dolnego odcinka kregoslupa.Przewezenie szczeliny miedzykregowej L5 S1.zaostrzenia na krawędzi trzon zeslizg L4 L5 .mam zimne stopy rano .bol lewej nogi dretwienie

Witam serdecznie,

Interpretacja wyniku należy do lekarza zlecającego badanie lub ortopedy, który wynik badania skonfrontuje z objawami klinicznymi oraz badaniem fizykalnym i postawi rozpoznanie oraz ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.