Interpretacja IgG oraz IgM

Witam odebrałam dziś wyniki prosze o interpretacje. IgG 25,9% oraz IgM 50%. Dziekuje z góry
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Interpretacja tego co napisałaś/łeś jest niemożliwa ponieważ nie wiemy w kierunku czego przeprowadzane były badania. Jedyne co można powiedzieć to to iż przeciwciała IgM zwykle świadczą o świeżym zakażeniu .... ??? no właśnie tu przydałoby się wiedzieć czym...