Interpretacja wyniku biopsji tarczycy u 60-latki

nie rozumiem biopsji tarczycy bardzo prosze o wytłumaczenie ;;treść białkowo krwista oraz niezbyt liczne komórki o nieco polimorficznych jądrach komórkowych-materiał komórkowy z cechami cytolizy co utrudnia ocenę morfologii komórek

Biopsja nie potwierdziła choroby nowotworowej. Jeżeli była to zawartość torbieli tarczycy, wówczas należy obserwować ją i ewentualnie za kilka miesięcy, gdyby istniała taka potrzeba ponownie wykonać biopsję.