Interpretacja wyniku MR odcinka piersiowego

Witam,Proszę o interpretację MR. Odcinek piersiowy:Niewielkie pogłębienie kifozy piersiowej . Klinowate zniksztalcenie trzonu kręgu Th11 na póz Th7/8 uwypuklenie tylniego zarysy krążka z modelowaniem przedniej powierzchni rdzenia kręgowego. Na poz.TH10/11 widoczna szerokopasmowa cent.-lewob.przepuklina krążka z modelowaniem przednio-lewobo. Powierzchni rdzenia. Poza tym osterofity przednich i bocznych krawędziach trzonow. Dolegliwości drętwienie kończyn i silny ból. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się dolekarza zlecajacego powyzsze badanie, po bezposrednim badaniu oraz lacznej analizie powyzszego badania bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.