Wynik MR i ucisk w klatce piersiowej, bóle wzdłuż żeber, drętwienie nogi

Dzień dobry, w odniesieniu do odpowiedzi lekarza mam 25 lat, jestem szczupłą osobą, dolegliwości bólowe są codzienne, uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie, to mój wynik rezonansu; na poziomach Th3/Th4, Th6/Th7, Th7/Th8, Th8/Th9, Th9/Th10 oraz Th10/Th11 tylne podwięzadłowe pjm z modelowaniem rdzenia kręgowego. Na poziomach Th11/Th12 oraz Th12/L1 mniejsze tylne pjm z modelowaniem worka oponowego bez cech ucisku rdzenia. Odczuwam drętwienie nogi, bóle wzdłuż żeber, ucisk w kl. piersiowej.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany wpływające na rdzeń kręgowy wymagają konsultacji z neurochirurgiem, ponieważ mogą być groźne dla zdrowia.