Interpretacja wyniku USG piersi po usunięciu guzka

Kobieta lat 42. Cztery lata temu usunięto guzka w piersi prawej,dwa lata temu w 2011 usunięto guzek z intrą w piersi lewej opis:guzek sutka śr.8mm,obraz mikrosk.fibroadenoma ,carcinoma lobulare in situ fibroadenomte,carcinoma intraductale,NG2,cum microinvasione,mastektomia z węzłami.W 2013 usg wykazało pierś prawa o utkaniu tłuszczowogruczołowym,z hipoechogeniczną zmianą 9mm na 18 mm na godz.4węzły OK.mamografia,nie stwierdzono zmian istotnych patologicznych.BI RADS 1,Co robić, czekać? Ania

Witam serdecznie. Rzeczywiście w tej sytuacji konieczna jest dalsza obserwacja. Proszę skonsultować się z onkologiem. W tym momencie nie ma konieczności operacji, jednak z uwagi na obciążony wywiad chorobowy może istnieć takie wskazanie.