Interpretacje wyniku badania rezonansu magnetycznego mózgu

Witam potrzebuje interpretacje wyniku rezonansu magnetycznego - w istocie białej obu półkol liczne ogniska do 5mm okolo 20 sztuk, nie wzmocnione po podaniu kontrastu , w płacie czołowym dodatkowo ognisko 14mm na 7mm możliwe zmiany deminilizacyjne lub naczyniopochodne nie wzmocnione po kontrascie, Nastąpiła progresja zmian w porówniania do badania poprzedniego. Prosze o wynik jak z leczeniem takich zmian ,w poprzednim rezonansie nie miałam tych zmian, oprocz tego pojedynczego ogniska..

Bez znajomości historii pacjenta nie można nic powiedzieć - proszę się z wynikiem zgłosić do lekarza neurologa, który Panią prowadzi i który zapewne zlecił to badanie.