Invasive carcinoma w rozpoznaniu

rozpoznanie Invasive carcinoma NST:NG3;G3;IM;60 mitoz/10HPF.Trójujemny, Kategoria B5. Ki-60%, HER (-), ER(-), CKAE1/AE3 + ,E-cadherin (+), HMB-45 -human melanoma (-), LCA(-), progesteron (-), S-100 protein (-).Proszę o komentarz do rozpoznania.Rokowanie. Chora ma 35 latSrednica guza 2,5 cm. pozdrawiam

Wysoce niezróżnicowany (wysokiej złośliwości) rak, rokowanie jednak będzie zależało od jego umiejscowienia, stanu ogólnego pacjentki, i wielu innych czynników. Proponuje zarówno rokowanie jak i leczenie omawiać z lekarzem prowadzącym, bo ma on dostęp do danych do których my niestety nie posiadamy. W każdym razie proponuje NIEZWŁOCZNY kontakt.