Ja radzić sobie z problemami codziennymi?

Witam mam 24 lata i nie wiem dlaczego tu nadal jestem nie mam planu na życie nawet zainteresowań czuje się nie potrzebna z rodziną udaje że wszystko jest okej chociaż pamiętam te wszystkie krzywdy które bracia mi zrobili wyzywanie,poniżanie ,pouczanie że tak nie powinnam żyć a rodzice byli ślepi na to wszystko jestem dorosła a dalej czuje się poniżana przez braci i wykorzystywana przez rodzinę w szkole też byłam odpychają nie chciana znajomych do tej pory nie mam nigdy nie pracowałam nie mam planu co mogłabym robić i co bym chciała robić czuje się taka pusta bez niczego żyje bo czas płynie opiekuje się domem mam męża z którym też się dobrze nie układa czuje jak wszystko co chociaż troszkę mi się udało w życiu się rozpada
KOBIETA, 24 LAT 12 miesięcy temu

Zachęcam do nawiązania kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą, aby pomóc Pani w analizie zarówno bieżących jak i przeszłych trudności oraz zwiększyć poczucie wpływu i kontroli nad własnym życiem.