Jak chronić się przed zapaleniami dróg rodnych?

Witam- jak chronić się przed częstymi zapaleniami narządów płciowych. Po cytologi znowu wyszło zapalenie..teraz leczenie i za tydzień.powtórka. cytologi.Co robić by uniknąć tych zapaleń.znowu przez 3 tyg.będe się denerwować zanim przyjdzie wynik.pozdrawiam.

Proszę unikać stosunków płciowych z wieloma partnerami, dbać o higienę okolic intymnych, oddawać mocz po stosunku. Poprawę może przynieść stosowanie dopochwowo preparatów typu Lactovaginal oraz nasiadówki z Tanum Rosa.