Jak długo może być zaczerwienienie po zastosowaniu plazmy na okolicy pod oczami?

Witam prawie dwa tygodnie byłam na zabiegu plazmą na okolicę dolnej powieki, Czy normalne jest to że okolica ta jest nadal bardzo czerwona i dodatkowo mam wyraźnie odstajace punkty w miejscu gdzie byla przykladana plazma, mawygla to jakby mi ktoś pieczątkę przestawił, mam wzorek z kropek w kolorze czerwieni, który się nie zmniejsza. Jak dlugo to moze trwać a może coś poszło nie tak ? Efektu zadnego nie widzę oprocz tego ze na dzień dzisiejszy jestem oszpecona.Zabieg wykonywany byl urzadzeniem Beauty Cleanser.

Witam zaczerwienienie po zabiegu może utrzymać się nawet do około 6-8 tygodni. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi należy się zgłosić do osoby wykonującej zabieg na kontrolę.