Jak długo należy czekać, aby wrócił normalny słuch?

Dwa miesiące temu nastąpiło uszkodzenie błony bębenkowej . Obecnie błona już nie jest uszkodzona ale pozostał niedosłuch 40 % . Jak długo należy czekać aby wrócił normalny słuch ?

Nie trzeba czekać tylko działać szybko. Jeżeli nie powrócił słuch do tej pory od dnia urazu to może oznaczać , że nadal jest perforacja błony bębenkowej, zwichnięcie kosteczek słuchowych lub doznałeś również barotraumy i masz uszkodzone ucho wewnętrzne. Idź do Kliniki Laryngologicznej w Łodzi szybko.