Jak długo trwa wzwód po viagrze?

Godzinę, parę godzin? Oglądałem kiedyś film, na którym osoba po spożyciu viagry skarżyla sie na wzwod ktory trwal 24 godziny. Czy jest to w ogóle możliwe?

Szanowny Panie,
Producent podaje, że efekt terapeutyczny tego leku utrzymuje się około 4 godzin w przypadku odpowiednio dobranej dawki. Wzwód nie pojawia się automatycznie po zażyciu leku, lecz erekcja wymaga zwykłej stymulacji seksualnej. Przedawkowanie może prowadzić do nienaturalnie długiego utrzymywania się wzwodu, który w skrajnych przypadkach może trwać do 6 godzin. Nadużywanie leku przez zdrowych mężczyzn prowadzi do powstania trudności w osiąganiu wzwodu bez sildenafilu, a także bolesnych obrzęków prącia, mogących doprowadzić do ciężkich stanów zapalnych i zniszczenia ciał jamistych prącia.