Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczy się limfadenopatię?

Witam mam wynik biopsji guzka i chciała bym go skonsultować z większym gronem. LIMFADENIPATIA SZYJNA po stronie prawiej (usunięte w całości zabieg w znieczuleniu ogólnym bez komplikacji) Opis makroskopowy: miękki, rozciety fragment tkankowy o śr 1.5cm wypełniony galaretowata treścią (torbiel?) ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE: wypracowanych odcinkach obecnie utkanie torbieli bocznej(skrzelopochodnej) szyi, wysłanej w całości nablonkiem wielowarstwowym płaskim, wypełnionej bezpostaciowym keratohyalinowym debris w otoczeniu skupienia odczynowego utkania chłodnego Z jakich przyczyn mogło się to wziąść?czy torbiel powinna być zdiagnozowana na pierwszym usg? Czy to coś poważnego? Co w związku z dalszym leczeniem?
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Co to jest rak nerki?

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Jest to niegroźna zmiana która powstaje w życiu płodowym - wada rozwojowa. Nawroty są rzadkie. Nie wymaga dalszego leczenia. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy