Jak leczyć bezsenność po odstawieniu Lorafenu?

Witam. Odstawiłam lek lorafen 1 mg ponieważ jestem uzależniona. I pojawiła się przy tym bezsenność. Z trzech pastylek zaszłam do jednej. Żadne leki nasenne na mnie nie działają bo też jestem od nich uzalezni ona. Dostałam lek triTico i też po nim nie śpię. Zasypiam jedynie nad ranem a po temu nie mam siły wstać z łóżka. Wiem ze to syndrom odstawienny bo jestem też po odwyku. Moje pytanie jest takie. Co mam zrobić żeby normalnie spać aby rano móc iść do pracy i normalnie funkcjonować.

pOMOCNY AKTYWNY TRYB ŻYCIA, SPORT, ale nie przed snem!! REGULARNE POSIŁKI ; Może melatonian pomocna ??
Pozdrawiam