Jak leczyć ból po operacji przepukliny?

Witam, Jestem już prawie 1,5 miesiąca po operacji przepukliny L4L5. Po ćwiczeniach odczuwałem ból w pośladkach dlatego lekarz zalecił rehabilitację za 6-8 tygodni od dziś czyli po około 3 miesiącach od operacji. Złożyłem wniosek o rehabilitację z prewencji rentowej ZUS. Lekarz orzecznik w orzeczeniu napisał, że w mojej sytuacji rehabilitacja najwcześniej w czerwcu. Martwi mnie sprawa z pracą - nie chce tyle siedzieć w domu i boje się jednocześnie ze ja strace. Czuje się coraz lepiej - basen plus delikatne ćwiczenia dają efekty. Czy mogę wrócić do pracy przed odbyciem rehabilitacji tak aby nie stracić do niej prawa?

Raczej nie powinno z tym być problemu skoro Pan się dobrze czuje i rekonwalescencja przebiega prawidłowo. Oczywiście najlepiej decyzję co do powrotu do pracy najlepiej, żeby podjął lekarz, który Pana operował.