Jak leczyć bóle szyi po przewianiu?

Dzień dobry, proszę o pomoc. Któregoś razu po siłowni przewiałem szyję i jest ona teraz szczególnie wrażliwa na każdy nawet najmniejszy podmuch wiatru. Mimo chodzenia w szaliku i utrzymuje się to od ponad pięciu tygodni i jest coraz gorzej. Co mogę z tym zrobić? To nie ból, który obezwładnia, ale silny dyskomfort. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne