Jak leczyć depresję u 18-letniej osoby?

Mam 18 lat, mam depresję stwierdzoną u psychiatry. Mam zmieniane już 4 raz leki, wiem ze potrzeuja czasu aby sie rozkręcić ale kolejne juz po miesiqcu dalej nic.. czuje sie zle,placze po nocach, nie mam ochoty żyć.. Proszę niech mi ktoś pomoże.

Dzień dobry, warto farmakoterapię połączyć z psychoterapią. Leki to blokery objawów, one niestety nie leczą. Psychoterapia skupia się na przyczynach choroby, dąży się na niej do zmian życia, a tym samym poprawia to stan psychiczny.
Pozdrawiam A. Pacia