Jak leczyć moje problemy z erekcją, nadciśnieniem i stanami depresyjnymi?

Dawid 21 lat 2 metry wzrostu waga 80 kg Witam Mam problem ze swoim życiem mianowicie, Od 17 roku życia jestem uzależniony od amfetaminy, zażywam ją regularnie minimum 2 razy w tygodniu, mam przez to stany depresyjne, biorę valexin który przepisał mi psychiatra. Od 7 roku życia jestem cukrzykiem, mam rozglegulowany cukier i wysoką hemoglobine :( Od roku lecze się na nadciśnienie tętnicze i mam wysoki puls, również biorę leki na nadciśnienie, Odkąd uzaleznilem się od amfetaminy zaczął mieć problemy z erekcja, nie mogę pozwolić sobie na bliższy kontakt z kobietą, po prostu nie mam erekcji żadnej, Palę papierosy, odkąd zacząłem brać amfetamine nie uprawiam żadnego sportu, nie mam na nic ochoty, jestem uzależniony od filmów porno.... Żaden ośrodek dla narkomanów nie wchodzi w grę Czy jeśli zmienię towarzystwo w którym się obracam, przestanę brać amfetamine, rzucę palenie, zacznę uprawiać sport i jeść zdrowo, dbać o cukier to moj problem z erekcja, nadciśnieniem i i stanami depresyjnymi ulegnie zmianie? Nigdy nie byłem na rozmowie i psychiatry i u psychologa, leki wypisuje mi bliska osoba z rodziny która regularnie chodzi do psychiatry Bardzo proszę o motywację... Mam wrażenie że wszystko już straciłem przez narkotyk, schudlem przez amfetamine z 100 kg na 80 kg Pozdrawiam Dawid

Z pewnością zmiana stylu życia będzie niezbędna dla uzyskania większej satysfakcji z życia. Ale wydaje mi sie, ze w przypadku silnego uzależnienia nie tylko od substancji ale i od filmów pornograficznyxh nie obędzie sie bez podjęcia terapii psychologicznej. Niekoniecznie musi być to odwyk w warunkach szpitalnych- może być to psychoterapia indywidualna, grupowa w gabinecie prywatnym lub placówce z oddziałami dziennymi. Problem z erekcja może mieć też nie tylko fizyczne podłoże wynikające z brania narkotyków ale i psychologiczne, które należy omówić na terapii. Polecam zatem zgłosić się do specjalisty i podjąć z nim pracę nad polepszaniem swojego życia. Pozdrawiam