Jak leczyć nudności po zakażeniu glistą ludzką?

Witam.2 lata temu w jednej chwili zrobiło mi się niedobrze i z tą przypadłością borykam się do dziś.Nie wiem już co robić,odwiedziłam wielu lekarzy,robiłam badania a nawet gastroskopię,wszystko w porządku.W styczniu wykryto pasożyty-dokładnie glistę ludzką.Leczenie zentelem oraz piołunem dało rezultaty i szybko się tego pozbyłam.Niestety dolegliwość została.Nie wiem już co robić,do kogo się udać.Dodam,że z tego wszystkiego przestałam wychodzić z domu do ludzi bo boje się,że zwymiotuję.Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli gastroenterolog wykluczy kwestie organiczne to wtedy nalezy myśleć o przyczynie bardziej na tle nerwicowym